Miniklerden örnek destek!

Miniklerden örnek destek!

Şahinbey Müftülüğü, Osmanlı Camii ve Şehit Mehmet Deveci Kur'an Kursu tarafından Suriye’ye gönderilmek üzere yardım kampanyası başlatıldı. Şehit Mehmet Deveci Kur'an Kursu anasınıfı öğrencilerinin de destek verdiği kampanya kapsamında hazırlanan yardımlar, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere Suriye’ye gönderildi.

 Şahinbey Müftüsü Necati Şafak önderliğinde Osmanlı Camii İmam Hatibi Bahri Ökkeş Doğan ve Şehit Mehmet Deveci Kur'an Kursu Yöneticisi Hatice Ateş örnek bir çalışmaya imza attı. Osmanlı Camii ve Şehit Mehmet Deveci Kur'an Kursu Ailesi, yardım kampanyası başlattı.

ANLAMLI YARDIM

Yardım kampanyasına ilişkin yapılan yazılı açıklamada, ‘’Şahinbey müftülüğüne bağlı Osmanlı Camii Ve Şehit Mehmet Deveci Kur'an Kursu Ailesi olarak Suriye'deki kardeşlerimiz için yardım kampanyası başlattık .Şehit Mehmet Deveci Kur'an kursumuzda ki anasınıfı öğrencilerimiz de bu yardıma minik kumbaraları kocaman yürekleriyle destek oldular. Bu kampanyanın fikir aşaması da dahil olmak üzere destek olan, yardım gönderen  tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun’’ ifadeleri kullanıldı. 

24.01.2023 (Haber Merkezi)